T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
« Geri
Son güncelleme tarihi: 31.10.2017

19. Kumaş üreticisi firmayız, KKDİK kapsamında mıyız?

 KKDİK kapsamında olan maddeleri (bkz. Madde 2) yılda bir ton ve üzeri imal ya da ithal ediyorsanız, KKDİK kapsamındasınız.