« Geri
Son güncelleme tarihi: 8.10.2021

Anket ve Katılım Linki Bilgileri

 

15 Ekim 2021 tarihinde "REACH Tüzüğü Kapsamında Kimyasal Güvenlik Değerlendirmesinin Yürütülmesi için Teknik Destek Projesi" Bilgilendirme Semineri düzenlenecektir.

Seminer youtube linki üzerinden canlı yayın olarak yapılacaktır. Katılım Linki https://www.youtube.com/channel/UC_UnA_9D13wELe2j-ffVG6Q   olup, 15 Ekim 2021 tarihinde 10.30’da başlayacak olan seminer için; belirtilen link üzerinden, saat 10.00’da canlı yayın başlayacaktır.

Seminer gündemine buradan ulaşabilirsiniz.

Konuya ilişkin sorularınızı seminer süresince beyzao@kmo.com.tr  e-posta adresine iletebilirsiniz. Sorularınız seminer süresince derlenecek ve seminerin “Değerlendirme, Soru-Cevap Paneli”nde cevaplandırılacaktır.

Seminere katılım öncesinde tüm katılımcılar tarafından  https://anket.csb.gov.tr/Anket/Join?q=5a99ea87-c64b-44c8-9a2b-588f336ab82c linkinde yer alan anketin doldurulması önem arz etmektedir. Anketin en son kısmındaki "KKDİK yönetmeliğinin uygulanmasına ilişkin olarak karşılaştığınız sorunlar ve bakanlıktan beklentileriniz nelerdir?" sorusunu açık bir şekilde yanıtlamanız ve bu bölüme kurumunuza ilişkin genel bir tanımlayıcı yazmanız rica olunur (örnek; il müdürlüğü, sektör, vs gibi)

 

Önemli hatırlatma: Erişim youtube kanalı üzerinden olacağından özellikle kurumlarından katılım sağlayacak katılımcıların gerekli ise bilgisayarlarındaki youtube erişimine ilişkin hazırlıkları yapmaları gerekmektedir.

 

Not: Seminer sadece 15 Ekim 2021 tarihinde youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.